Spotkanie Służb Mundurowych

Przedstawicieli straży pożarnej, policji, służby więziennej, wojskowej komendy uzupełnień oraz nadleśnictwa do udziału w noworocznym spotkaniu zaprosili Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego OSP RP dh. Andrzej Oziębło oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach
st. bryg. Zbigniew Łubiński.

Spotkanie noworoczne

 

W spotkaniu uczestniczyli również: Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego OSP RP w Warszawie dh. Zbigniew Gołąbek, Komendant Powiatowy Policji insp. Jacek Rączkiewicz, oraz przedstawiciele władz samorządowych. Noworoczne spotkanie służb mundurowych odbyło się w hali sportowej LO w Białobrzegach.  Po życzeniach noworocznych, które złożył wszystkim Prezes, nastąpiło podsumowanie 2014 roku przez przybyłych komendantów oraz omówienie najistotniejszych zamierzeń przewidzianych do realizacji w roku 2015.

Zjazd mundurowych występami umiliła orkiestra dęta OSP w Białobrzegach oraz młodzież
z Liceum Ogólnokształcącego im. Armii Krajowej w Białobrzegach.   Spotkanie to stało się również okazją do wręczenia dyplomów za działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Dyplom uznania otrzymali:

Pani Elżbieta Karasek – Dyrektor Banku Spółdzielczego w Białobrzegach,

Pani Iwona Śliwa – Dyrektor LO im. AK w Białobrzegach,

Druh Ryszard Dźwigulski,

Druh Tadeusz Prykiel,

Druh Krzysztof Śniegowski,

Druh Zenon Świniarski,

Druh Kazimierz Szubiński,

st. sierż. Katarzyna Pieniąca,

st. asp. Marcin Sobolewski

asp. Marcin Sieczak.

 
12

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej


Zgaś Ryzyko Białobrzegi


Stop pożarom traw


CzadUżytkownicy Online: 1